Koju igru trenutno igrate?

Označeno: , ,

Ova tema sadrži 9 odgovora, ima 5 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 3 sedmice, 2 dana ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)
  • Autor
    Članci

Mau
    Učesnik

Recite nam sta trenutno igrate i, eventualno, utiske. ^^

Napravih topic iz ciste lenjosti (mrzi me da pisem opsirno o igri i kacim slike itd.).

Uskoro zavrsavam Graveyard Keepera, a u medjuvremenu se zanimam sa Oxygen Not Included (i love Klei).

Graveyard Keeper je mogla da bude jedna od najboljih indie igara u poslednje vreme, da nisu napravili par ogromnih promasaja. Takodje, jako smara potreba sa cestim googlanjem, jer nije lepo objasnjeno cemu sluzi sta. Ali kad se naviknes (naucis), zna da bude poprilicno fun… dok ne postane gubljenje vremena u grindanju. XD

Vortodox
    Glavni majstor

Obaveze mi ne dozvoljavaju previše vremena za igranje, ali ono što već neko vreme igram sa povremenim pauzama je Witcher 3, sad sam na eksplanzijama.
    Pored toga, povremeno igram Heroes of the Storm pošto su partije brze i najopuštenija je igra tog tipa.

Gauldoth
    Učesnik

Probao tokom nekih mesec dana Magic the gathering:Arena sto mi je bio prvi kontakt sa mtg i odlicna je zabava. Uzivao sam, ali iako teoretski prosecna partija traje 10-15 minuta igra generalno oduzima mnogo vremena tako da sam prestao da igram.

Jos uvek traje closed beta, podelili su pre mesecak dana dosta kodova ucesnicima i imam par neiskoriscenih – ako neko zeli da proba, a nema pristup rado cu podeliti ove sto imam samo je pitanje da li su jos uvek aktivni (posto ih gase posle odredjenog vremena ukoliko nisu aktivirani).

Mau
    Učesnik

@Deda: I ja igram HotS. 😀 Add meh: Mau#2390

U poslednje vreme, nazalost, sve vise postaje kao LoL… ali nikad nece da bude toliko los.

Vortodox
    Glavni majstor

@Deda: I ja igram HotS. 😀 Add meh: Mau#2390

U poslednje vreme, nazalost, sve vise postaje kao LoL… ali nikad nece da bude toliko los.

kad ga upalim sledeći put ubacujem te. Neka se prijavi ko još igra pa da nekada opikamo svi zajedno 🙂

Yuspawn
    Glavni majstor

Tomb Raider novi, ne izgleda lose ali deluje da nije neki napredak u odnosu na prve 2 igre nove trilogije

Superman
    Učesnik

Final Fantasy VIII

Nedavno stigoh do drugog diska. Nije dobar kao FFVII, ali nije loš za ubijanje dosade.

Vortodox
    Glavni majstor

Final Fantasy VIII

Nedavno stigoh do drugog diska. Nije dobar kao FFVII, ali nije loš za ubijanje dosade.

Imaš li ideju kakva je XIII?
    Znam da je XV odlična, ali je još nisam pazario jer nema se vremena…

Superman
    Učesnik

Final Fantasy VIII

Imaš li ideju kakva je XIII?
    Znam da je XV odlična, ali je još nisam pazario jer nema se vremena…

Nisam probao, jer nemam dovoljno jak harver da ga pokrenem(Uvek nešto kod mene… Drugi razlog je što ima previše dobrih RPG-ova, a suviše malo vremena.), ali po onome što sam čuo izgleda da je ta verzija lošija i od VIII.

OT:

Buster Bros. Collection

To igram sad kad mi se igra nešto jednostavno na brzinu.

• Ovaj odgovor je promenjen 3 sedmice, 2 dana ranije od strane  Superman.

Vortodox
    Glavni majstor

Krenuo sam da igram NieR Replicant za PS3.
    Nier R

Nisam previše odigrao, ali mi deluje kao zabavan JRPG.

Gledanje 1 članaka - 1 do 10 (od 10 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.