Anime preporuke

Označeno: 

Ova tema sadrži 17 odgovora, ima 7 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)
  • Autor
    Članci

LadyMusashi
    Učesnik

U zadnjih mesec dana sam se opet vratila gledanju animea posle dugo, dugo vremena i htela bih da gledam nešto (za mene) novo, ali ne znam gde da počnem.

Htela sam da počnem Banana Fish jer je 100% po mom ukusu, ali onda sam se setila kako se manga završava i odustala. Došla sam u (matoro) doba kad ne mogu da tolerišem tužan kraj, ma kako epic bio.

Htela sam da počnem sa Gintamom, ali sam videla broj epizoda i ohladila se. Jedini razlog što sam odgledala ceo Naruto i Naruto Shippuden je zato što sam znala šta su fileri i koje od njih da preskočim.

Zato su mi potrebne neke preporuke. Shounen ću uvek da gledam, ali volim i neke uvrnutije serije kao Mononoke na primer (not to be confused with Mononoke Hime). Moj prvi i još uvek omiljeni anime je Samurai Champloo. Samuraji uvek leže. 😉 Poslednje što sam gledala je Yuri!!! on Ice i to je bilo super.

Zato pišite ljudi, pa da proberem. Bilo bi lepo da nema 300 epizoda – baby steps, baby steps. Hvala.

Superman
    Učesnik

^Jesi li gledala Hunter X Hunter?

• Ovaj odgovor je promenjen 2 meseci, 4 sedmice ranije od strane  Superman.

LadyMusashi
    Učesnik

Nisam, iz nekog razloga uvek oklevam da gledam seriju kad je glavni lik klinac. Ali, hvala, za preporuku, staviću je na listu ‘možda’.

U stvari, pošto mi niko nije odgovarao, počela sam da gledam Gintamu kad sam shvatila da je serija više epizodna, mogu da se uključim i prekinem kad hoću i neću ništa izgubiti ako zaboravim šta je bilo u poslednjoj episodi. XD Tek sam odgledala 30-ak epizoda i sigurna sam da ću eventualno odgledati sve, jer mi se dopada. I hoću da znam u čemu je stvar sa Elizabet, lol.

Ako neko zna i neku novu samurajksu seriju, neka piše, inače ću ponovo da gledam Sengoku Basara i Samurai Champloo. 😉

• Ovaj odgovor je promenjen 2 meseci, 3 sedmice ranije od strane  LadyMusashi.

Vortodox
    Glavni majstor

Nisam, iz nekog razloga uvek oklevam da gledam seriju kad je glavni lik klinac. Ali, hvala, za preporuku, staviću je na listu ‘možda’.

U stvari, pošto mi niko nije odgovarao, počela sam da gledam Gintamu kad sam shvatila da je serija više epizodna, mogu da se uključim i prekinem kad hoću i neću ništa izgubiti ako zaboravim šta je bilo u poslednjoj episodi. XD Tek sam odgledala 30-ak epizoda i sigurna sam da ću eventualno odgledati sve, jer mi se dopada. I hoću da znam u čemu je stvar sa Elizabet, lol.

Ako neko zna i neku novu samurajksu seriju, neka piše, inače ću ponovo da gledam Sengoku Basara i Samurai Champloo. 😉

Gledaj ovo:

Onihei

Onihei je mene oduševio. Svaka epizoda je priča za sebe, ali je jako lepo urađeno.

kakarot
    Učesnik

hunter x hunter ne pod mozda vec pod obavezno ….meni je HxH tipa naruto bez filera 😀 i mnogo mi je bolji generalno

LadyMusashi
    Učesnik

Onihei je mene oduševio. Svaka epizoda je priča za sebe, ali je jako lepo urađeno.

Ovo izgleda baš kao da je za mene. Hvala, deda!

hunter x hunter ne pod mozda vec pod obavezno ….meni je HxH tipa naruto bez filera 😀 i mnogo mi je bolji generalno

Videćemo.:P

Vortodox
    Glavni majstor

@kakarot
    HxH mene iz nekog razloga nikada nije uspeo da navuče, a dao sam mu par puta šansu… Mada, mnogi kažu da je odličan shonen.

@ladymusashi
    Sada izlazi i ovaj Anglomois, koji nije loš, ali nije ni preterano dobar. Naime, najveći problem mu je budžet pa je crtež na momente otužan.

Angolmois – Record of Mongol Invasion

LadyMusashi
    Učesnik

@Vortodox

Odgledala prve dve epizode Onisei-ja i HVAAAALA! Ovo ću da gustiram polako.

Anglomois mi se uopšte ne dopada na prvi pogled.

Reci mi, kakvi su Drifters? Taj Hellsing look budi nostalgiju. Plus, samuraji, duh.

Vortodox
    Glavni majstor

Driffters je vrlo zabavan i da, vrlo je Hellsing-like.

• Ovaj odgovor je promenjen 2 meseci, 3 sedmice ranije od strane  Vortodox.

Yuspawn
    Glavni majstor

Made in Abyss, Megalobox, Yamato 2199, Planetes, She and her cat. Random predlozi iz glave.

Zelik
    Učesnik

Može li neko da mi preporuči anime koji je iole sličan Monsteru, tražio sam ali ne vredi.

Vortodox
    Glavni majstor

Nije lako naći slične naslove, ali evo nekih stvari koje bi mogle da ti se dopadnu: Legend of Galactic Heroes, Gankutsou, Berserk, Paranoia Agent, Gungrave, …

Zelik
    Učesnik

Probaću Legend of Galactic Heroes i Gungrave, ostalo sam pogledao. Hvala.

Bloody Ripper
    Učesnik

Evo i jedne preporuke od mene
    Violet Evergarden

kakarot
    Učesnik

Probaću Legend of Galactic Heroes

spanska serija u svemiru na japanskom

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.