Bleach (2018) Live action

Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 2 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 2 meseci, 3 sedmice ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)
  • Autor
    Članci

Vortodox
    Glavni majstor

Bleach 2018
    Bleach 2018 - LA

IMDB:
    https://www.imdb.com/title/tt5979872/?ref_=nv_sr_1

Pojavio se i ovaj igrani film. Kako se vama čini?

OT:
    Nema mnogo dobro urađenih adaptacija animea/mangi, ali ovo je jedna od dobrih. Likove su prilično dobro potrefili, atmosfera u filmu je dobra, kao i muzika. Scene šibanja su više nego dobre i što je najbitnije ne izgleda smešno/tragično.
    Čini mi se da Japanci polako opipavaju kako ovo treba da se radi, kao i da dobrim koracima idu napred. Nadam se da ćemo videti nastavak filma…

Gauldoth
    Učesnik

Jeste ispao bolji od vecine ostalih, ali to nije zapravo tesko.
    Mislim da je najveci problem u ovim adaptacijama kako uciniti da se publika koja nije gledala/citala veze za likove jer uglavnom 100 epizoda prebace u 1.5h filma; takodje mahom ili bude predugacak uvod ili bude sve previse nedoreceno/zbrzano.

sto se tice likova, renji i byakuya su mi promaseni dok su ostali bili korektno preneseni.
    jeste dobro odradjeno racunajuci raspolozivi budzet;
    nosenje debelog maca preko ramena u filmu izgleda pomalo smesno, al ok to tako treba.
    i da, nadam se da ce zaraditi dosta, podici budzet i lepo docarati soul society u sledecem filmu.

Vortodox
    Glavni majstor

Imaj na umu da je ovo zapravo tek prvo poglavlje (Agent of Soul Reaper Arc) serijala i da bi trebalo da urade nastavak.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.