Koji anime trenutno gledate?

Ova tema sadrži 25 odgovora, ima 7 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 1 mesec, 2 sedmice ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 26 (od 26 ukupno)
  • Autor
    Članci

LadyMusashi
    Učesnik

@kakarot

Bilo je nekoliko SHANNARO! momenata. Kakva majka, takva ćerka! 😀

Versus Momoshiki je bio odličan arc (63-66). To je praktično pravi početak Borutove priče. Ali, ostaće upamćen po borbi Naruto & Sasuke vs Momoshiki: koreografija i animacija su extra.

Naruto & Sasuke vs Momoshiki

Vortodox
    Glavni majstor

Znači, Trigger, još uvek nije spasio anime. Čekamo sledeći njihov anime…

Mau
    Učesnik

E, da, pre ovoga sam gledala “The Disastrous Life of Saiki K” (valjda) S1, i odavno se nisam tako smejala.
    To je ako vam se gleda ultra-hyper (Saiki mnogo brzo prica) komedija sa “supermocima” i glupostima. Inteligentno je with the side of derp, a glavni lik probija 4th wall.

Vortodox
    Glavni majstor

Preozeo sam prevod serije “BACK STREET GIRLS”, u suštini pišijada bolesna, a biće još zabavnije na srpskom onima koji ga budu gledali…

Back Street Girls

LadyMusashi
    Učesnik

Počela sam da gledam Yuri on Ice, jer je serija kratka. Odgledala sam samo dve epizode, dopada mi se. Animacija klizanja je fantastična, nisam skoro videla da su tako dobro uhvatili neki sport (verovatno jer slabo gledam anime, lol), dopada mi se i dizajn likova. Za sada je kawaii!

Vortodox
    Glavni majstor

Počela sam da gledam Yuri on Ice, jer je serija kratka. Odgledala sam samo dve epizode, dopada mi se. Animacija klizanja je fantastična, nisam skoro videla da su tako dobro uhvatili neki sport (verovatno jer slabo gledam anime, lol), dopada mi se i dizajn likova. Za sada je kawaii!

Devojke su fino poludele prošle godine na taj naslov. Kažu da je prvi koji je imao muda da uradi “neke” stvari u animeu. Takođe, ako se ne varam, sada rade i igrani film…

LadyMusashi
    Učesnik

Nije igrani, nego animirani film. Valjda izlazi sledeće godine.

U svakom slučaju, odgledala sam sve i anime je divan. Ako ima jednu manu, to je što ima nekih ponavljanja – ali to je priroda umetničkog klizanja, klizači ‘šteluju’ jedan program tokom cele sezone. Karakteri su raznovrsni i stil klizanja je prilagođen svakom, animacija je divna, muzika takođe.

Ne znam kolika ‘muda’ ima, Yuri nije jedini anime sa gay vezom, ali se izdvaja po tome što nema drame i pokazuje realnu vezu imeđu dvoje odraslih. Uopšte, odnosi između likova su odlični, nema klasičnog shounen rivala, više likovi guraju jedan drugog da budu bolji. Pravi sportski anime koji slučajno ima romantičnih i komičnih elemenata.

Najveća mana – samo 12 epizoda. Mogla sam da odgledam još duplo toliko. Što mi rekli u animeu, “davai” drugu sezonu! Moj omiljeni lik je i najmlađi, petnaestogodišnji ‘punk’ kome treba anger menagement, lol.

• Ovaj odgovor je promenjen 2 meseci, 1 sedmica ranije od strane  LadyMusashi.

LadyMusashi
    Učesnik

Tražila sam preporuke, a onda se navukla na još jedan sportski anime – Haikyuu!! Završavam treću sezonu u dva dana. Binge watching par exellence! 😀

Vortodox
    Glavni majstor

Završih s prevodom Anglomis. Večeras radimo najavu sezone na Geekovachi i ovde pa ću videti da li ima nešto vredno gledanja.

AnimEKinG
    Učesnik

ako mozete da poravite link cetvrte epizode berserk tv 2016 i dodate samurai champloo

Vortodox
    Glavni majstor

ako mozete da poravite link cetvrte epizode berserk tv 2016 i dodate samurai champloo

Tema za prijavljivanje linkova koji ne rade je ovde:

Prijavljivanje linkova koji ne rade:

Samurai Champloo nismo prevodili, tako da se neće naći na sajtu.
    Bg-Anime fansub grupa na sajt kači pre svega serije koje smo mi preveli i naši saradnici.

Gledanje 16 članaka - 16 do 26 (od 26 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.