O čemu razmišljate?

Označeno: ,

Ova tema sadrži 7 odgovora, ima 4 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 2 meseci, 2 sedmice ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno)
  • Autor
    Članci

Vortodox
    Glavni majstor

Jedna od veoma spamatičnih tema, ali su je ljudi voleli, stoga eto je…

OT:
    Koji je đavo uvođena elektronska zdravstvena knjižica kada ja opet moram svu dokumentaciju da sređujem kao pre sto godina što su radili ljudi…

Kekman
    Učesnik

OT: kako ukoliko Goblin Slejer dobije adaptaciju kakvu zaslužuje će spasiti dark fantasy žanr u animeu nakon onog smeća od Berserka 2016/17… što je apsolutno nemoguće s obzirom na pravila o cenzuri u tv animeu i apsolutnom stanju anime industrije… ali… dalje postoji nada…

Vortodox
    Glavni majstor

OT: kako ukoliko Goblin Slejer dobije adaptaciju kakvu zaslužuje će spasiti dark fantasy žanr u animeu nakon onog smeća od Berserka 2016/17… što je apsolutno nemoguće s obzirom na pravila o cenzuri u tv animeu i apsolutnom stanju anime industrije… ali… dalje postoji nada…

Iskreno, sumnjam da će GS biti dobar…

Gauldoth
    Učesnik

(doomsayer) Nismo jos ni poceli, a vec zamire forum 😀

Ocekuje me odbojka posle posla i pivce nakon , lep zavrsetak radne nedelje, “samo da je ‘vako svaki dan”.

Vortodox
    Glavni majstor

(doomsayer) Nismo jos ni poceli, a vec zamire forum 😀

Ocekuje me odbojka posle posla i pivce nakon , lep zavrsetak radne nedelje, „samo da je ‘vako svaki dan“.

Dovoljno je da bude tu forum i povremeno da ljudi kuckaju i to je ok.

OT:
    Slično kao i ti. Deo posla se pretvorio u zabavu koja je trajala duže nego što sam očekivao. Da nam je svaki dan ovakav, ne bih se bunio 😀

Superman
    Učesnik

Razmišljam o tome kako da nađem posao i kako da rešim još neke druge probleme.

Vortodox
    Glavni majstor

Razmišljam o tome kako da nađem posao i kako da rešim još neke druge probleme.

Ja danas saznah da nisam prošao na konkursu za prekvalifikacije za IT, iako sam prošao u drugu fazu i na drugom testu pokidao… Jbga, nemam vezu… Tako da te kapiram u potpunosti.

Vortodox
    Glavni majstor

Odrbanio sam pre par dana master i sada razmišljam o tome koliko je lep osećaj kada mi to ne visi nad glavom…

Gledanje 1 članaka - 1 do 8 (od 8 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.