reality …zadruga…parovi i ostala sranja

Ova tema sadrži 1 odgovor, ima 2 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Vortodox 2 meseci, 2 sedmice ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)
  • Autor
    Članci

kakarot
    Učesnik

kontam zadnjih par dana da ovo smece od programa ljudi u Srbiji voli da gleda…malo su mi glupe ove peticije da se zabrani i kao da bude na posebnim kanalima….jer realno ja imam iptv i bas dosta kanala na kojima mogu da gledam sta hocu od kulture, sporta do fimova i serija ….isto tako neko odare da gleda reality pored svih tih programa kao moja sestra od tetke ili kolega sa posla 😀

Vortodox
    Glavni majstor

TV odavno ne gledam, upravo zato što je malo šta korisno sa njega dolazilo. Što se tiče “rality show” programa on je u redu, dokle god nije na kanalima koji imaju nacionalnu frekvenciju. Stvar ju tome što kanali imaju određenu obavezu u podizanju kulture i obrazovanja nacije, zato i dobijaju tolike privilegija za razliku od privatnih kanala.

Da, svako će reći da decu treba učiti u kući, ali je to isto tako nerealno kada je ovako nizak standard u zemlji i kada ljudi nisu u mogućnosti da provedu dovoljno kvalitetnog vremena sa svojom decom.

Iskreno, jesam za zabranu takvog programa na svim kanalima sa nacionalnom frekvencijom.

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.