Šta trenutno čitate?

Označeno: ,

Ova tema sadrži 10 odgovora, ima 7 glasova i poslednji put je ažurirana od strane  lejla 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 11 (od 11 ukupno)
  • Autor
    Članci

Vortodox
    Glavni majstor

Naziv teme je sasvim jasan, te ga neću nepotrebno objašnjavati.

OT:
    Trenutno sam uzeo da pročitam celog Vešca na srpskom. Dovršavam prvu knjigu trenutno.

Mau
    Učesnik

“Citam” The Picture of Dorian Gray (audiobook). Eto, nasla sam nacin da nadmudrim migrene i da uspem da udjem u taj svet.

Gauldoth
    Učesnik

Pre neki dan poceo “The Lions of Al-Rassan” od Guy Gavriel Kay (njegova Tigana mi je odlicna, a nabasah na pohvale o lavovima…)

LadyMusashi
    Učesnik

@gauldoth

Ta knjiga je božanstvena, divno napisana, plakala sam trećinu knjige.

Dani kada sam čitala 5-6 knjiga nedeljno su iza mene. Posao mi oduzima sve vreme. Sada uglavnom pročitam neku fantastiku i pratim Star Wars romane i stripove, jer pišem za SW sajt.

Zadnje što mi je ostavilo utisak je Oathbringer Brendona Sandersona.

Superman
    Učesnik

Čitah Faust koji je skup kraćih priča japanskih autora. Stadoh na jednu dosadnu i uvrnutu priču o momku sa rupom u glavi i sad mi se više ne čita dalje.

• Ovaj odgovor je promenjen 3 meseci, 2 sedmice ranije od strane  Superman.

Vortodox
    Glavni majstor

@ladymusashi
    Nego, da ti odgovorim na preporuku još od mnogo ranije.
    Naime, iščitah Američke Bogove i u suštini su zabavni, ali mi se sâm kraj BAŠ nije dopao.

LadyMusashi
    Učesnik

Šta ti se nije dopalo, deda? Što je preživeo?

Vortodox
    Glavni majstor

Da, upravo to. Da nije, bila bi mi mnogo bolja knjiga. Naime, primetio sam da ta nit patetike koju vuče Gejmen kroz svoje knjige ume prilično da me iznervira…

Vortodox
    Glavni majstor

Završio sam prvu knjigu Vešca na srpskom u izdanjuČK i mislim da kapiram zamerke na prevod. Čini mi se samo da prevoditeljica nije imala iskustva sa fantasy tematikom, ali je u suštini ok.

Yuspawn
    Glavni majstor

Starčev rat

lejla
    Učesnik

Nedavno sam završila Herman Koch – Večera. Jako neobična knjiga. Sad sam dobila od Sidney Sheldona jednu knjigu, pa vidjet ću je li ona sljedeća ili neka druga, pošto stalno kupujem knjige. Nakupilo se dosta toga za čitanje, so many books, so little time 😀

Gledanje 1 članaka - 1 do 11 (od 11 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.